KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14413503
nr 1441 3503
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, flicka. Olja på duk, 17x11cm, yttermått inklusive ram: 35x30cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 10 januari 2022
kl 20:22:59
150 kr
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr